Regionalni uredi

Silvija Popović je voditeljica regionalnog ureda u Petrinji.

Silviju možete kontaktirati na: silvija@glaspoduzetnika.hr

Zdravko Ljubas je voditelj regionalnog ureda u Slavonskom Brodu.

Zdravka možete kontaktirati na: zdravko@glaspoduzetnika.hr

Darko Zver je voditelj regionalnog ureda u Čakovcu.

Darka možete kontaktirati na darkozver@glaspoduzetnika.hr

Nikola Mujdžić Reščić je voditelj našeg regionalnog ureda za Zagrebačku županiju.

Nikolu možete kontaktirati na nikola@glaspoduzetnika.hr

Kristian Korunić je voditelj regionalnog ureda u Poreču i Istri.

Kristian Korunić, kristian@glaspoduzetnika.hr

Sanja Remeta-Končevski je voditeljica regionalnog ureda u Krapinsko-zagorskoj županiji.

Sanju možete kontaktirati na: sanja@glaspoduzetnika.hr.

Ivan Kovač je voditelj regionalnog ureda u Osijeku.

Ivan Kovač, ivan@glaspoduzetnika.hr

Vesna Lukić je voditeljica regionalnog ureda u Dubrovniku.

Vesnu možete kontaktirati na vesna@glaspoduzetnika.hr

Marko Slišković je naš voditelj regionalnog ureda u Splitu.

Marka možete kontaktirati na marko@glaspoduzetnika.hr

Vedran Jakominić je voditelj regionalnog ureda u Rijeci.

Vedrana možete kontaktirati na vedran@glaspoduzetnika.hr.

Natalia Zielinska je voditelica regionalnog ureda u Ogulinu.

Nataliu možete kontaktirati na natalia@glaspoduzetnika.hr.

Ivana Bujas Rupić je voditeljica regionalnog ureda u Šibeniku.

Ivana Bujas Rupić, ivanabr@glaspoduzetnika.hr

Danijel Drčić je voditelj regionalnog ureda u Sisku.

Danijel Drčić, danijel@glaspoduzetnika.hr

Darko Molnar je voditelj regionalnog ureda u Varaždinu.

Darko Molnar, darko@glaspoduzetnika.hr

Zrinka Ljaljić je voditeljica regionalnog ureda u Vinkovcima.

Zrinka Ljaljić, zrinka@glaspoduzetnika.hr

Zlatko Škrinjar je voditelj regionalnog ureda u Virovitici.

zlatko@glaspoduzetnika.hr

Manolo j. Birkić je voditelj regionalnog ureda u Zadru.

Manolo J. Birkić, manolo@glaspoduzetnika.hr