NATJEČAJ ZA POZICIJU "EU AFFAIRS ASISTENT"

Objavio / la admin_ , 17. 05. 2022

Kako raste broj ideja i projekata na kojima marljivo radimo, tako raste i UGP tim! Tražimo pojačanje u organizaciji aktivnosti i rada udruge te komunikaciji s članovima i partnerima.

Ako želiš stvarati bolje društvo, raditi s vrhunskim profesionalcima, učiti i razvijati se u dinamičnom okruženju, prijavi se!

Budi dio profesionalnog tima najveće dobrovoljne poduzetničke udruge te postani kotačić promjene prema Hrvatskoj 2.0.

Opis posla:

  • Rad na organizaciji i provedbi svakodnevnih aktivnosti udruge te administrativni poslovi

  • Komunikacija s članovima i partnerima, uključujući pružanje savjeta i koordinaciju s volonterima udruge

  • Uspostavljanje i održavanje odnosa s udrugama sličnog karaktera u Hrvatskoj i EU, ostvarivanje suradnje na pojedinim projektima i zajedničkim interesima (uključujući EU projekte)

  • Praćenje natječaja za EU fondove te slična financiranja, prikupljanje potrebne dokumentacije, te suradnja s Odborom za EU UGP-a po tom pitanju

  • Praćenje EU policy o pitanjima koja su od važnosti za udrugu, suradnja s EU parlamentarcima iz Hrvatske i EU, suradnja s uredom EU parlamenta u Hrvatskoj

  • Po potrebi ostali poslovi u UGP-u

Uvjeti

  • završen BA ili MA

  • Jezici: Engleski (obavezno)

  • izvrsno poznavanje Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint i sl.)

  • odlične komunikacijske i prezentacijske sposobnosti

  • izražene vještine organizacije, planiranja i upravljanja projektima

  • sposobnost kreativnog promišljanja, usmjerenost na rješavanje problema sagledavanja šire slike situacije

  • sposobnost rada u dinamičnom okruženju i kratkim rokovima

  • Vozačka dozvola: B

  • Minimalno radno iskustvo – 1 godina

  • Prednost rad u ili sa institucijama sustava upravljanja i kontrole EU fondova, organizacijama korisnicima EU fondova, konzultantskim društvima i udrugama, EU institucijama

Što nudimo?

Nudimo:

  • mogućnost učenja u svim segmentima rada udruge, s posebnim naglaskom na učenje o svim fazama pripreme i provedbe EU projekata

  • mogućnost dodatnog usavršavanja u struci, rasta i razvoja vlastitih kompetencija

  • direktan rad s najvećim stručnjacima u raznim područjima u Hrvatskoj

  • rad u dinamičnom okruženju najveće dobrovoljne, poduzetničke udruge u Hrvatskoj

  • rad u malom timu vrhunskih profesionalaca.

Vrsta zaposlenja:

  • Stalni radni odnos – Ugovor na neodređeno (probni rok 6 mjeseci)

Molimo te da životopis i kratko motivacijsko pismo pošalješ na adresu info@glaspoduzetnika.hr.